Teknosa’dan 150 TL İndirimli Akıllı Ütü Kampanyası

3 sene önce yazıldı.
Bilişim 15 0
teknosa150tlindirimliphlipsakilliutu

Türkiye’nin teknoloji perakendecisi Teknosa, müşterileri için yeni bir indirim kampanyası başlattı. English Home mağazalarından 75 TL ve üzeri alışverişlerinde kazandıkları kuponla Teknosa’ya gelenler, devrim yaratan Philips Xpress Akıllı Ütü’ye 150 TL indirimle sahip olabilecek.

Türkiye’nin lider teknoloji perakendecisi Teknosa, ev tekstili zinciri English Home ve dünya teknoloji devi Philips’le işbirliği yaparak cazipbirindirim kampanyası başlattı. Kampanya kapsamında, English Home mağazalarından75 TL ve üzeri alışverişlerinde kazandıkları kuponu Teknosa mağazalarına getirenler, ısı ayarına son veren, otomatik kapanma ve buhar sensörüne sahip Philips Xpress Akıllı Ütü’ye 150 TL’lik indirimle sahip olacak.

150 TL indirimli Philips Xpress Akıllı Ütü kampanyası, 30 Nisan 2013 tarihine kadar Türkiye’nin farklı illerindekiTeknosa mağazalarındadevam edecek.

Ev tekstili sektörünün en büyük markaları arasında yer alan English Home ise, Türkiye geneline yayılmış 122 konsept mağazasıyla hizmet veriyor.

ETİKETLER :

YORUMLAR

Popüler Etiketler